Krótkie sukienki ślubne

Ponieważ w modzie panuje obecnie duża dowolność, pozwólmy przyszłym pannom młodym o zgrabnych nogach zakładać krótkie suknie do ślubu. Być może dla wielu osób jest to sprzeciwianie się kanonom, jednak ceremonia zaślubin to ważny moment, w którym każda kobieta chce być podziwiana i czuć się wyjątkowo.

Dzięki takim kreacjom eksponujemy to, co najpiękniejsze a ponadto zabieg taki może okazać się mniej krępujący podczas samej ceremonii i przyjęcia weselnego niż długa i szeroka kreacja bądź też sukienka z trenem. Jest to pewnego rodzaju zwrócenie się ku modzie lat 60. i 70., kiedy to omawiane fasony sukien ślubnych były bardzo modne i z wielkim upodobaniem zakładane przez kobiety. Był to także wyraz wyzwolenia swego ciała z długich i zakrywających to, co najważniejsze sukien.

Obecnie formy takowe powracają do łask a w roku 2011 stały się niewątpliwym hitem. Obecnie prezentują się w nieco bogatszych i zmienionych wzorach, niż te z minionej epoki, a sam styl sukien ślubnych krótkich jest bardzo zróżnicowany, od tych długością sięgających łydek po bardzo krótkie (ponad kolano). Niektóre z nich eksponują nie tylko same nogi, ale również,damskie dekolty, ramiona i podkreślają szczupłą talię. Jest to propozycja przede wszystkim dla zgrabnych kobiet, odkrywanie masywnych łydek nie będzie w takim wypadku dobrym pomysłem, podobnie jak odkrywanie szerokich ramion.

Ważną rzeczą, kiedy już w naszych głowach zakiełkuje pomysł zakupu krótkiej sukni, jest udzielenie sobie szczerej odpowiedzi na temat atutów i mankamentów własnego ciała. Jeśli wiele argumentów przemawia „za”, ze spokojem i czystym sumieniem możemy wyruszać na podbój salonów ślubnych. Z pewnością tych oferujących krótkie sukienki znajdziemy znacznie mniej, bowiem wciąż bardzo mało osób decyduje się na taki wybór.

Młodym pannom proponuje się dziewczęce fasony, nieco rozkloszowane, odsłaniające kolano. To krój bardzo dziewczęcy, w kształcie litery A, polecany osobom chcącym nieco uwydatnić biodra. Wiele zależy od kształtu sylwetki, jeśli biodra są nieco szersze, dobrym wyborem może okazać się prosta sukienka z bolerkiem.

Niektóre fasony są bardzo odważne, toteż poleca się je kobietom śmiałym i czującym się seksownie. Niezwykle urokliwe, zwiewne i lekkie są krótkie sukienki koronkowe, idealne na ślub w wiosennej scenerii. Mimo, że tradycja nakazuje iść do ślubu w długiej sukni warto zastanowić się nad wyborem czegoś innego.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 25909 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/krotkie-sukienki-slubne/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435