Suknie ślubne z trenem

Suknia ślubna z trenem wydaje się być najokazalszą wśród damskich kreacji na tę okazję. Wyróżnia się spośród innych i z pewnością przykuwa uwagę. Sprawia, że cały strój pani młodej jest ekskluzywny a przy tym bardzo bajeczny. Niewątpliwie jest to propozycja dla kobiet lubiących suknie wytworne. W tym wypadku przedłużenie, jakim jest tren jednych zachwyca, innych skutecznie zniechęca a wiele przyszłych panien młodych nie może z tego powodu spokojnie spać.

Pytanie, co wybrać czy suknię z trenem czy bez niego, wbrew pozorom może być powodem zawahania, bowiem ślub to okazja jedna z niewielu kiedy takową kreację można założyć. Ze względu na to, że owe przedłużenie sukienki ciągnie się po ziemi może być niezbyt wygodne tak podczas ślubu jak i wesela, łatwo ulega zabrudzeniu a jeśli dodatkowo pogoda nie dopisze – zmoknie.

Jednak z drugiej strony łatwo sobie wyobrazić, jakiej dystynkcji i szlachetności dodaje strojowi pani młodej. Dlatego nie można tak łatwo skreślać sukni z trenem z listy swych poszukiwań. Nie trzeba zakładać od razu najczarniejszego scenariusza a z każdej nawet najgorszej opresji można wybrnąć obronną ręką. Aby tren się nie marszczył i nie brudził mogą go nieść druhny lub dzieci. Widok ten doskonale jest nam znany ze scen filmowych i słynnych ceremonii książęcych, dlaczego więc nie zafundować sobie prawdziwie królewskiego ślubu zwracającego uwagę gapiów i zaskakującego samych gości weselnych?!

Ponadto tren kojarzący się wielu osobom z niewygodą można podpiąć w trakcie imprezy weselnej i problem z głowy. Sukienek z trenem nie brak w salonach ślubnych a jeśli żadna z tych, które tam wiszą nie przypadnie do gustu można uszyć kreację na zamówienie. Taki wariant pozwala na stworzenie sukni niepowtarzalnej i jednocześnie zgodnej z naszymi najskrytszymi oczekiwaniami i marzeniami.

Ponadto samo przedłużenie sukni może mieć różny krój: długi, bardzo krótki lub też z boku sukni. Dla pań lubiących delikatne i niezbyt okazałe suknie, prosta kreacja ze zwiewnym trenem niezbyt długim może okazać się idealnym wariantem, łącząc w sobie wysublimowany minimalizm i gustowny dodatek w postaci przedłużenia.

Treny bywają także bardzo zdobne w błyszczące dodatki, jakie dodają sukni blasku. Takie są suknie ślubne w stylu hiszpańskim. Olśniewają przepychem i bogactwem ozdób, jakich poszukuje znaczna liczba kobiet.