Wybór fasonu sukni ślubnej

Fason sukni ślubnej, jaki zostanie założony przez pannę młodą w dniu ceremonii powinien być dopasowany przede wszystkim do jej figury. Oczywiście ważne jest uwzględnienie aktualnie panujących trendów, jednak nawet najbardziej modna w danym sezonie suknia będzie się źle prezentować, jeśli nie podkreśli atutów damskiego ciała a wręcz uwypukli jego mankamenty.

Obecnie mamy tak duży wybór w salonach, że dobór odpowiedniej damskiej kreacji ślubnej nie powinien nastręczać trudności. Istotne jest, aby przymierzyć te najbardziej przypadające nam do gustu suknie i przyjrzeć się, która z nich najlepiej pasuje. W tym względzie wprawne oko mamy, koleżanki lub siostry z pewnością będzie pomocne, samodzielny zakup stanowczo nie jest dobrym pomysłem. Naturalnie sprzedawczyni może okazać się pomocna, ale niekoniecznie obiektywna.

Najłatwiej mają właścicielki figury zwanej klepsydrą, nic dodać nic ująć. Zdaniem specjalistów w dziedzinie mody na takiej sylwetce każdy krój prezentuje się idealnie. Toteż w takim przypadku wybór sukni jest kwestią tylko i wyłącznie gustu. Niestety nie każda kobieta może poszczycić się idealnymi wymiarami i budową ciała w kształcie litery X, wtedy należy zdać się na różnego rodzaju krawieckie triki, dzięki którym uzyskuje się najlepszy możliwy efekt.

Naturalnie bierze się także pod uwagę upodobania samej zainteresowanej, ponieważ jej kreacja to strój wyjątkowy, jedyny taki w całym życiu i zakładany na szczególną okazję. Wybór koloru, dodatków i ozdób, jakie znajdą się na sukni to kwestia indywidualna, jednak należy pamiętać, że nie zawsze to, co wygląda ładnie na manekinie czy wieszaku, równie dobrze będzie prezentować się na naszej sylwetce.

Warto wcześniej zastanowić się, co chcemy podkreślić a co definitywnie ukryć. Każda przyszła panna młoda zna zalety i wady swego ciała, dlatego też ustalenie, co eksponujemy będzie znacznym ułatwieniem. U jednych osób będą to plecy u innych dekolt lub też nogi, bo krótkie suknie do ślubu wracają do łask.

Paniom, które chciałyby pokazać ramiona i mocno zaznaczyć talię poleca się suknie wiązane na karku z szarfą w pasie. Taki fason bardzo dobrze podtrzymuje biust a nieco za szerokie ramiona potrafi optycznie zwęzić. Jeśli natomiast chcemy je schować idealnym pomysłem będzie założenie bolerka. Odkrytych pleców powinny unikać panie z wałeczkami na plecach, natomiast wydatny brzuch można świetnie ukryć pod gorsetem.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 25910 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/wybor-fasonu-sukni-slubnej/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435